Aby otrzymać darmową wycenę prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Wypełnij formularz

Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową, której nieodzownym elementem jest nowoczesny tabor spełniający najwyższe normy ekologiczne. W ramach naszej współpracy otrzymujesz kompleksową opiekę wykwalifikowanego zespołu pracowników, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Aby otrzymać darmową wycenę prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Po otrzymaniu formularza z zapytaniem nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Następnie drogą mailową prześlemy cennik usług transportowych.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Kompetentny personel doradzi Państwu najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne i przedstawi dogodne opcje dostarczenia Państwa produktu, tak aby bezpiecznie i w terminie trafił do miejsca docelowego.

Ponadto zajmiemy się sprawami formalnymi. Przygotujemy niezbędne dokumenty, takie jak zlecenie spedycyjne itp., zaplanujemy optymalną trasę i odpowiedni środek transportu.

Wyślij zapytanie

My wycenimy Twój transport
* - pola wymagane

Dlaczego warto

<b>Terminowość zleceń</b><br><br>
Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty. Terminowość zleceń

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.
<b>Całodobowy kontakt 24h/7</b><br><br>
Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość. Całodobowy kontakt 24h/7

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.
<b>Pewna obsługa<br><br>
</b> Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Pewna obsługa

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.